Transkrypcje ? szybko i profesjonalnie

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie wykonywaniem transkrypcji nagrań, wywiadów, konferencji, specjalizujemy się w wykonywaniu transkrypcji na potrzeby firm badawczych, w tym nagrania FGI, IDI, dzięki czemu możemy wyjść na przeciw potrzebom moderatorów.

Nasze ponad 5-letnie doświadczenie w wykonywaniu transkrypcji daje nam pozycję niewątpliwego lidera na rynku, dzięki czemu warto powierzyć nam swoje zlecenia, zarówno te małe jak i te największe, nasze zaplecze techniczne jak również duża ilość osób wykonujących transkrypcje w naszej firmie pozwala nam wykonywać największe zlecenia w bardzo krótkim czasie.

W naszej firmie stawiamy głównie na jakość, dlatego u nas nagrania przekazane do realizacji są wykonywane przez dwóch transkrybentów i jednego korektora, dzięki czemu nie ma możliwości, aby w materiałach od nas wychodzących pojawiły się jakiekolwiek błędy.

Oferujemy najniższą cenę na rynku za ręcznie wykonywane transkrypcje zachowując najwyższą jakość wykonywanych zleceń, dzięki czemu zaufały nam najwięksi zleceniodawcy.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z branży badań rynkowych, nasze duże doświadczenie w dziedzinie transkrypcji na potrzeby firm badawczych możemy w każdej chwili potwierdzić naszymi referencjami. Chcesz zobaczyć nasze referencje? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Dlaczego warto to właśnie nam zlecić wykonanie swoich transkrypcji?
- na rynku istniejemy nieprzerwanie ponad 6 lat!
- ogromne doświadczenie, współpracowaliśmy z największymi firmami badawczymi w Polsce,
- bardzo bogate referencje dotyczące transkrypcji,
- największa ilość transkrybentów, dzięki czemu zlecenia realizujemy w takim czasie jaki potrzebujesz,
- najniższa cena na rynku,
- wszystkie transkrypcje wykonujemy ręcznie, dzięki czemu masz pewność, że nic ci nie umknie.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z naszymi konsultantami.

 

This entry was posted in Bez kategorii, Transkrypcje. Bookmark the permalink.